Tak jsem chtěl dát fotku na Facebook

2012/11/30,

Znáte to. Vyfotíte něco, chcete se tím pochlubit. Tak to šupnete na Facebook. Sledujete, jak vám přibývají lajky a pochvalné komentáře… Vzpruha pro jedince s nižším sebevědomím.

A tak jsem i já chtěl po dlouhé době dát fotku veřejnosti k mání. Jenže ouha. Zkouším to už pomalu deset minut a přes veškeré mé umění je systém nedobytný. Zkouším to všude. Chromák. Lišák ohnivák. Opera. I po IE bych pomalu sáhl. Nic. Mám to rozbité.

A tak jsem musel napsat tenhle článek. Vlastně jenom proto, abych mohl někde zveřejnit tu fotku. Ne že by za tolik stála. Ale já si řekl, že se nedám. Že mne nějaký fejsbůk nemůže zastavit. Tak ji tu máte.

Z Frýdlantu.

Pro technicky zdatnější

Docela by mně zajímalo, proč mi to nefunguje. Po letmém gůglení se zdá, že jsem zatím sám. Kliknu na přidat příspěvek a jako by se nic nestalo. Náhled do chybové konzole odhalí následující:

OPTIONS https://upload.facebook.com/media/upload/photos/composer/?__user=100001641710848&__a=1&fb_dtsg=AQBPF3m9
404 (Not Found) s-static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/v2/yC/r/yyyW98LOODG.js:50
XMLHttpRequest cannot load https://upload.facebook.com/media/upload/photos/composer/?__user=100001641710848&__a=1&fb_dtsg=AQBPF3m9.
Origin https://www.facebook.com is not allowed by Access-Control-Allow-Origin.
Refused to get unsafe header "X-FB-Debug"

Další podobné články:

kategorie „Nezařazeno“, Potůčky a potoky, Tutoriál: hrajeme si s portréty v Gimpu, Jak jsem zkoušel Nikona 1, Liberec, Novohradské hory, MS Holice 1977, Od Volešku, Pohledy z léta, Jak Praktica k Nikonu přišla, The Dark Outdoors